سلام. به مجله گوشتالو خوش آمدید.
ما سعی داریم مطالب مهمی درمورد آشپزی و خرید گوشت سالم و مناسب طبع شما در اختیارتون بگذاریم

گوشتالو چیست؟

گوشت‌آلوچیست؟


گوشت‌آلو یک سیستم ارائه فرآورده های پروتئینی، که با هدف سهولت در تهیه این فرآورده ها، ایجاد شده است. تیمِ << گوشت‌آلو >> متشکل از افرادی با تجربه در زمینه کشتارِ دام و طیور، آی تی، تبلیغات و عکاسی می باشد که برای حل مسائل موجود در بازار سنتی فروآرده های پروتئینی مکمل هم می باشند.

lamb_rib_chop_1050


مسائلی که در بازار سنتی با آن مواجه بودیم متفاوت بودن قیمت گوشت در مناطق مختلف شهر و بالابودن آن در بیشتر مناطق بود. ضمناً همه ما تجربه خرید گوشت بیات و یا بی کیفیت را داریم و علت آن پایین بودن مدت ماندگاری گوشت در یخچال مغازه ها می باشد. یافتن گوشت با کیفیت انقدر مهم است که گاهی مجبور می شدیم با هدف خرید از یک فروشنده معتبر، با وجود شلوغی و ترافیک در سطح شهر تردد کنیم و پس از خرید، کیسه گوشت خریداری شده را تا منزل حمل کنیم.


سیستم کاری
گوشت‌آلو بدین صورت است که طبق سفارش مشتریان اقدام به تهیه گوشتِ تازه ی کشتار روز نموده، که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسبی هم دارد. سپس آن را به شکل دلخواه مشتری فرآوری کرده و به دست مشتریان می رساند.
دیگر نیازی نیست که در سطح شهر تردد کنیم، به دنبال یک فروشنده معتبر بگردیم و نهایتاً کیسه سنگین گوشت خریداری شده را تا منزل خود حمل کنیم.

photo_2017-07-09_12-57-57
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *